Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Masaj Salonu Seçerken Dikkatli Olmalısınız

  • Listelenen: 2 Kasım 2016 14:02
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masaj Salonu Seçerken Dikkatli Olmalısınız

Masaj sektöründe son zamanlarda birçok yeni firma hizmet vermektedir. Bunların kaçının güvenilir olduğu ve kaçının müşteriyi memnun edebileceği ise bir soru işareti. Bu nedenle, sektörde uzun yıllar hizmet vermiş ve vermekte olan firmalarla çalışmak kilit nokta durumunda. Sektöre yıllar önce girmiş firmalar, genellikle kaliteli hizmet veren, tecrübeli masörler barındıran, müşteriyle ilişkilerine dikkat eden ve bu sayede ayakta kalabilmiş firmalardır. O yüzden sektör tecrübesi önemlidir.

Tüm bunları incelerken, fiyat politikası da ihmal edilmemeli tabi ki. Kalite ve uygun fiyat bir arada bulunabileceği gibi, yüksek fiyattan hizmet veren firmaların kesinlikle kaliteli hizmet vereceği gibi bir anlayış da pek doğru sayılmaz. O yüzden, yukarıda belirttiğimiz firma sorgulamaları yapılırken fiyatlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Masaj salonlarında uygulanan çeşitli masaj teknikleri vardır. İsveç masajı, spor masajı, gibi teknikler, müşterinin beklentisine göre farklılık gösterir. Sıcak suyun rahatlatıcı etkisinden faydalanılan bu masajda, parmaklar ve eller yardımıyla vücuda basınç uygulanır ve rahatlatma yapılır. Bu sayede günün stresini atabileceğiniz gibi, fiziksel olarak da sağlıklı bi vücuda kavuşursunuz.

Listing ID: 8845819d521b5d1a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.